Nasz zespół

Lekarze

Anna Soroń
Anna Soroń
Absolwentka Uniwersytu Medycznego w Lublinie. Swoje zawodowe pasje realizuje w endodoncji mikroskopowej, stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej oraz medycynie estetycznej. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Monika Świst
Monika Świst
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ( 2011 r.). Posiada specjalizację z zakresu stomatologii dziecięcej. Z troską i zaangażowaniem opiekuje się małymi pacjentami, a dzieci szczególnie lękliwe leczy za pomocą gazu rozweselającego lub w znieczuleniu ogólnym. Swój rozwój zawodowy kieruje w stronę profilaktyki ortodontycznej (ortotropii), współczesnej stomatologii zachowawczej oraz medycyny estetycznej.
Justyna Binek
Justyna Binek
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną oraz stomatologią dziecięcą. Doskonale nawiązuje kontakt z najmlodszymi pacjentami.
Małgorzata Pieszczoch
Małgorzata Pieszczoch
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2015 r.). Posiada specjalizację z zakresu ortodoncji. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach z ortodoncji.
Agnieszka Michniowska
Agnieszka Michniowska
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2011). Tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją uzyskała w 2016 r. W gabinecie zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodontycznym oraz stomatologią estetyczną.
Paulina Telega
Paulina Telega
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Gornośląskiej na kierunku medycyna estetyczna. Swój rozwój kieruje w strone stomatologii estetycznej oraz protetyki. Pełna empatii, chętnie dzieli się z pacjentami swoja wiedzą.
Magdalena Lenart-Szydłowska
Magdalena Lenart-Szydłowska
W 2009 r. ukończyła studia lekarsko-dentystyczne w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje sie w protetyce oraz stomatologii estetycznej. Swoje kwalifikacje podnosi na licznych sympozjach i kursach. Jej pasją są podróże oraz literatura.
Bartłomiej Nycz
Bartłomiej Nycz
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje zainteresowania zawodowe kieruje w stronę protetyki stomatologicznej, implantologii oraz implantoprotetyki.
Marcin Reguła
Marcin Reguła
Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Specjalizuje się w implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii. Jego pracę cechuje duża staranność i precyzja, co doceniają pacjenci widząc efekt końcowy leczenia.

Zespół anestezjologiczny

Karolina Żak
Karolina Żak
Lekarz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
Bogusława Gwizdała
Bogusława Gwizdała
Pielęgniarka anestezjologiczna.

Higienistki i Asystentki

Ewelina Król
Ewelina Król
Absolwentka Medycznego Studium, gdzie ukończyła dwa kierunki: asystentka i higienistka stomatologiczna. W zawodzie pracuje nieprzerwanie od 20 lat. Uczestniczyła w wielu kursach zawodowych oraz szkoleniach branży medycznej. Specjalistka od usuwania kamienia i osadów nazębnych oraz wybielania zębów.
Anna Hućko
Anna Hućko
Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu higieny jamy ustnej W pracy najważniejsze dla Niej są dobra współpraca z lekarzem i zadowolenie pacjentów.
Patrycja Bojarska
Patrycja Bojarska
Lekarz dentysta w trakcie nostryfikacji dyplomu. Interesuje się stomatologią estetyczną, stomatologią dziecięcą i chirurgią stomatologiczną. Cechuje się dużą empatią i wrażliwością co sprawia, że jest świetną asystentką a w nieodległej przyszłości będzie doskonałym lekarzem.
Iwona Podwyszyńska
Iwona Podwyszyńska
Absolwentka Medycznej policealnej szkoły na kierunkach Asystentka stomatologiczna, Higienistka stomatologiczna oraz Technik sterylizacji medycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej. Ukończyła liczne kursy związane z wykonywanym zawodem.
Magdalena Tłuczek
Magdalena Tłuczek
Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej na na kierunkach Asystentka Stomatologiczna i Higienistka Stomatologiczna. Uczestniczy w wielu kursach podnosząc stale swoje kwalifikacje. Jej główne zalety to organizacja pracy w gabinecie oraz efektywna i profesjonalna wspólpraca z lekarzem.

Rejestracja

Dorota Lis
Dorota Lis
Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Nadzoruje Rejestrację gabinetu, aby zawsze była na jak najwyższym poziomie. W pracy stawia na profesjonalizm, zawsze mając na względzie dobro zarówno pacjentów, jak i współpracowników.
Joanna Filip
Joanna Filip
Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie rejestratorki medycznej, który wykonuje od 2008 r. Biegle posługuje się językiem hiszpańskim. W kontaktach z pacjentami najbardziej ceni sobie szczerość życzliwość i uczciwość.

Zaufaj specjalistom
Umów wizytę!