Nasz zespół

Lekarze

Anna Soroń
Anna Soroń
Absolwentka Uniwersytu Medycznego w Lublinie. Swoje zawodowe pasje realizuje w endodoncji mikroskopowej, stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej oraz medycynie estetycznej. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Monika Świst
Monika Świst
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ( 2011 r.). Posiada specjalizację z zakresu stomatologii dziecięcej. Z troską i zaangażowaniem opiekuje się małymi pacjentami, a dzieci szczególnie lękliwe leczy za pomocą gazu rozweselającego lub w znieczuleniu ogólnym. Swój rozwój zawodowy kieruje w stronę profilaktyki ortodontycznej (ortotropii), współczesnej stomatologii zachowawczej oraz medycyny estetycznej.
Justyna Binek
Justyna Binek
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną oraz stomatologią dziecięcą. Doskonale nawiązuje kontakt z najmlodszymi pacjentami.
Marcin Reguła
Marcin Reguła
Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Specjalizuje się w implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii. Jego pracę cechuje duża staranność i precyzja, co doceniają pacjenci widząc efekt końcowy leczenia.

Higienistki i Asystentki

Ewelina Król
Ewelina Król
Absolwentka Medycznego Studium, gdzie ukończyła dwa kierunki: asystentka i higienistka stomatologiczna. W zawodzie pracuje nieprzerwanie od 20 lat. Uczestniczyła w wielu kursach zawodowych oraz szkoleniach branży medycznej. Specjalistka od usuwania kamienia i osadów nazębnych oraz wybielania zębów.

Rejestracja

Dorota Lis
Dorota Lis
Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Nadzoruje Rejestrację gabinetu, aby zawsze była na jak najwyższym poziomie. W pracy stawia na profesjonalizm, zawsze mając na względzie dobro zarówno pacjentów, jak i współpracowników.
Joanna Filip
Joanna Filip
Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie rejestratorki medycznej, który wykonuje od 2008 r. Biegle posługuje się językiem hiszpańskim. W kontaktach z pacjentami najbardziej ceni sobie szczerość życzliwość i uczciwość.

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!