O NAS

Gabinet stomatologiczny dla
dzieci i dorosłych w Rzeszowie

Nasz gabinet stomatologiczny stawia na doświadczony personel, nowoczesny sprzęt oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Naszym założeniem było stworzenie miejsca, w którym każdy pacjent bez wyjątku (zarówno dziecko, osoba dorosła, osoba niepełnosprawna) będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze z wielu dziedzin stomatologii, współpracujący z sobą, aby pacjent mógł liczyć na kompleksowe leczenie.

Wykonywanie usług na najwyższym poziomie umożliwia nam nowoczesny sprzęt, w który wyposażone są gabinety (tomografia komputerowa, mikroskop stomatologiczny, aparatura do znieczulenia ogólnego, sedacji wziewnej oraz znieczulenie komputerowe „The Wand”).

Gabinet stomatologiczny, w którym przeprowadzany jest zabieg przez dwóch dentystów.

Oferowane zabiegi

Gabinet stomatologiczny świadczy usługi z zakresu endodoncji, stomatologii dziecięcej, implantologii, chirurgii, protetyki, leczenia zachowawczego, stomatologii estetycznej, profilaktyki.

W znieczuleniu ogólnym lub sedacji wziewnej leczymy dzieci niewspółpracujące, osoby z dentofobią, odruchem wymiotnym oraz osoby niepełnosprawne. Zabiegi te wykonywane są przez Nasz zespół doświadczonych specjalistów.

Edukacja pacjentów w dziedzinie profilaktyki

Choć na co dzień w gabinecie stomatologicznym leczymy schorzenia zębów, istotnym elementem naszej pracy jest również edukacja. Każdemu z pacjentów przekazujemy wiedzę niezbędną do właściwej higieny jamy ustnej. Profilaktyka dentystyczna, czyli prawidłowe szczotkowanie, fluoryzacja czy lakierowanie zębów może uchronić bowiem przed rozwojem poważnych chorób.

Utrzymanie zdrowia i higieny w obrębie jamy ustnej to istotny element profilaktyki zdrowotnej człowieka, gdyż chore uzębienie nierzadko przyczynia się do innych problemów w organizmie.

Lokalizacja i dane kontaktowe

Gabinet stomatologiczny AS DENTAL mieści się w południowo-wschodniej części Rzeszowa, oddalonej od ruchliwego centrum. Nasi dentyści przyjmują zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. W zakładce kontakt znajdują się wszelkie niezbędne informacje, aby umówić się do specjalisty, a także mapka z dokładną lokalizacją.

UMÓW WIZYTE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!